1 Ostutingimused 

1.1 Üldised tingimused kehtivad Deco24.eu e-poe klientide (edaspidi Klient) ja Deco24.eu

1.2 Üldised tingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

1.3 Deco24.eu e-pood müüdavate toodete hinnad on toodud Eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.

1.4 Deco24.eu jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise, teenuste ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil.

NB! Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist.

1.5 Kodulehel võib esineda illustratiivse tähendusega tootepilte, nendel juhtudel on hetkel saadaolevad värvi/materjali valikud esitatud tootevaates.

1.6 Deco24.eu kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Deco24.eu ei avalda ostude sooritamise käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel.

1.7 Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

1.8 Deco24.eu ja Klient soovivad kaubelda Deco24.eu veebilehekülje www.Deco24.eu kaudu käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel.

NB! Deco24.eu internetipoes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

1.9 Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja Deco24.eu Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest, ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.

1.10 Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui ka Deco24.eu-l õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaebuste komisjoni või Kohtusse.

2 Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

2.1Kohaletoimetamise viis on Deco24.eu e-poe kuller. Deco24.eu e-poe kuller toimetab kohale üle Eesti sama hinnaga.

2.2 Peale Lepingu jõustumist vastavalt tingimuse punktile 1.1. ja 1.8. ning eeldusel, et punkt on täidetud, toimetatakse tooted, peale saabumist Deco24.eu lattu, Kliendile, Kliendi poolt tellimuses esitatud kontakttelefoni teel,või e-postil, eelnevalt kokku lepitud ajal.

2.3 Juhul, kui tarneaeg ei vasta toote juures esitatud informatsioonile või Kliendile teatatud tarneajale ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik Deco24.eu`st mittesõltuvatel asjaoludel, kohustub Deco24.eu teavitama Klienti tarneaja muutumisest tellimuses esitatud kontakttelefoni või e-posti teel 7 tööpäeva jooksul peale informatsiooni saabumist Deco24.eu –sse.

2.4. Juhul kui Klient kaotab toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Kliendill õigus oma tellimus tühistada. Kliendi poolt tasutud ettemaks tagastatakse 7 tööpäeva jooksul peale Kliendi poolt vastava avalduse esitamist e-posti aadressile "Tagasiside" kaudu.

3 Kauba tagastamine ja ümbervahetamine

3.1 Kliendil on õigus kaup tagastada 14. tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse Kliendi pangakontole.

3.2 Tellimusest taganemise korral tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljemalt 30 päeva jooksul tagastatud kauba saabumisest Deco24.eu lattu. Kulleri tasu ei tagastatakse.

NB! Deco24.eu palub enne tellimust tähelepanelikult võrrelda oma suurused suuruse reaga ning arvestada kanga omadusi. Tagastatud kauba kohaletoimetamise eest maksab klient!

 

4 Tellitud kauba eest tasumine

4.1 Toodete eest saab Klient tasuda:

  •          arve alusel läbi internetipanga (ettemaksu arve saadetakse märgitud Kliendi poolt meiliaadressile);
  •          kasutades pangalingi, Liisi, Paypal, Visa või Mastercard;
  •          muul Kliendile sobival viisil (nt pangakontoris, makseautomaadis).

4.2 Deco24.eu e-müügikeskkonnas 100% tootehinna tasumine on soovituslik.